Piecyki na drewno
Kategoria zawiera urządzenia opalane drewnem. Piece wolnostojące (kozy) na drewno to jedne z najtańszych i najłatwiejszych sposobów ogrzewania pomieszczeń. Są łatwe w instalacji, nie wymagają kosztownej obudowy. Róznorodność form stylistycznych (piece żeliwne, piece kaflowe, piece nowoczesne) sprawia że każdy znjadzie cos co spełni jego oczekiwa...
Kategoria zawiera urządzenia opalane drewnem. Piece wolnostojące (kozy) na drewno to jedne z najtańszych i najłatwiejszych sposobów ogrzewania pomieszczeń. Są łatwe w instalacji, nie wymagają kosztownej obudowy. Róznorodność form stylistycznych (piece żeliwne, piece kaflowe, piece nowoczesne) sprawia że każdy znjadzie cos co spełni jego oczekiwania stylistyczne. Bardzo ciekawa alternatywa dla w odniesienu do kominków na drewno, szczególnie tam gzdie mamy ograniczona ilość miejsca na wymażone urządzenie grzewcze.
Więcej

Piecyki na drewno  Jest 377 produktów.

Podkategorie

  • Piece powietrzne -...
    Piece konwekcyjne ogrzewają głównie pomieszczenie w którym się znjadują poprzez promieniowanie cieplne oraz konwekcyjny ruch powietrza.
  • Piece z płaszczem w...
    Piecyki (tzw. kozy) z płaszczem wodnym posiadają wymiennik wodny, który podłaczony do instalacji c.o jest w stanie ogrzewać nawet w całości niewielki dom.
na stronę
Pokazuje 1 - 27 z 377 elementów
Pokazuje 1 - 27 z 377 elementów