Lista produktów producenta: Kominki Defro

Na rynku dostępnych jest wiele kominków od równie wielu producentów, jednak każdy z nich może zaoferować Państwu w zasadzie zupełnie coś innego. Kominki Defro oferowane w naszej firmie ProKominki z siedzibą w Białymstoku to doskonała propozycja dla osób stawiających przede wszystkim na jakość. Kominki Defro Białystok tylko w Prokominki.

Od kiedy firma Defro produkuje kominki?


Firma Defro powstała w roku 1973, jednak nie od razu zajęła się produkcją kominków. Dopiero w roku 2003 to właśnie kotły stały się głównym elementem produkcji w firmie, jednakże lata doświadczenia z elementami stalowymi, pracami spawalniczymi i wszelkimi pracami związanymi z tworzeniem bram, czy też maszyn rolniczych dały doskonałe efekty. Jakość wyrobów i otwartość rynku w tamtych czasach pozwoliły firmie szybko znaleźć się w czołówce, a początkowy obrót w wysokości 5 mln złotych zmienić w dzisiejsze 100 do 200 mln. To doskonały dowód na to, że jakość produktów jest najważniejsza i warto sięgać po te produkty, które należą do jednych z najlepszych.


Czym charakteryzują się kominki od producenta Defro?


Kominki Defro Home oraz piecyki tego samego producenta, które mogą Państwo otrzymać w sklepie w Białymstoku, to esencja nowoczesności i czystej, uniwersalnej linii. Decydując się na kominki od Defro Home, mogą mieć Państwo pewność co do bezpieczeństwa, które otrzymują. Wszystkie produkty od Defro są sprawdzane najpierw w laboratorium producenta, a później w akredytowanych laboratoriach, a działalność producenta jest zgodna ze wszystkimi dyrektywami europejskiej normy Ecodesign.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 27 z 232 elementów
Pokazuje 1 - 27 z 232 elementów