Piecyki Na Pellet
Piece wolnostojace na pellet (kozy na pellet) to rozwiązanie bardzo popularne w krajach Europy zachodniej. W naszym kraju zdobywają również coraz większą popularność. Głównymi zaletami piecy peletowych jest ich bardzo wysoka wydajność oraz zautomatyzowanie procesu rozpalania oraz podawania paliwa. Wystarczy, że ustawimy w parametrach urządzenia ...
Piece wolnostojace na pellet (kozy na pellet) to rozwiązanie bardzo popularne w krajach Europy zachodniej. W naszym kraju zdobywają również coraz większą popularność. Głównymi zaletami piecy peletowych jest ich bardzo wysoka wydajność oraz zautomatyzowanie procesu rozpalania oraz podawania paliwa. Wystarczy, że ustawimy w parametrach urządzenia oczekiwaną temperature w pomieszczeniu a piecyk sam dostosuje moc, a w razie potrzeby wygasi lub rozpali palenisko. Paliwo w postaci granulatu drzewnego (paliwo odnowialne) zasypuje się do specjalnego zbiornika wewnątrz pieca. Zbiorniki posiadają różna pojemność i w rezultacie dosypywanie pelletu odbywa się nie częściej niz raz na dobę. Polecamy to rozwiązanie osobom chcącym posiadać tani i ekologiczny sposób ogrzewania, który nie połchania czasu użytkownika do jego ciagłej obsługi. Ekologia, Autonomia, Wygoda i Niskie Koszty Ogrzewania to cechy nowoczesnych piecy na pellet.
Więcej

Piecyki Na Pellet  Jest 67 produktów.

Podkategorie

  • Powietrzne
    W kategori znjadują sie piecyki na pellet ogrzewające powietrze.
  • Z płaszczem wodnym.
    Kategoria zawiera piecyki na pellet z wymiennikiem wodnym. Podłączone do instalacji c.o są w stanie grzewać w całości nawet bardzo duże domy.
na stronę
Pokazuje 1 - 27 z 67 elementów
Pokazuje 1 - 27 z 67 elementów