Zgodnie
z
naszym mottem :"OD PROJEKTU PO WYKONANIE" zajmujemy się kompleksową obsługą inwestycji z szeroko pojętego zakresu kominków. Od 2009 roku jest to nasze jedyne zajęcie, a  za nami już przeszło 1000 realizacji kominków nowoczesnych, kominków kaflowych ,piecy wolnostojących tzw. Kóz, kominków gazowych i kominków na pellet.
 kominek narożny kominek białystok Kominki białystok  kominek z płaszczem wodnym kominek gazowy kominki gazowe montaż kominka, montaż kominka gazowego kominek kaflowy

Dbamy o to by na etapie projektowania ustalić wszelkie szczegóły odnośnie stylistycznych i technicznych rozwiązań zastosowanych przy danym typie zleconego zadania.
 najtańsze kominki najlepsze kominki kratki defro romotop lucy nadia intra impuls riva navi nbc nbu mbm mbz mbo mba

Tylko takie podejście do realizacji daje pewność, iż efekt finalny (zarówno wizualny jak i finansowy) nie będzie zaskoczeniem, a całość inwestycji zostanie zrealizowana sprawnie zapewniając bezproblemowe i bezpieczne użytkowanie zainstalowanego urządzenia.
 heat leo zibi orbis zosia evora

Preferowana  droga do uzyskania wymarzonego kominka:
 

- spotkanie w salonie wystawowym. Wstępne wybranie produktu oraz rozmowa na temat koncepcji obudowy (tu bardzo pomocne jest posiadanie przez inwestora rzutu budynku i zdjęcia miejsca montażu).
 

- wstępna kalkulacja cenowa całości inwestycji.

- weryfikacja stanu rzeczywistego na miejscu montażu – pomiar.

- przygotowanie projektu 3D w profesjonalnym dedykowanym branży kominkowej programie (palettecad).
Projekt wykonujemy w cenie usługi i nie jest on kosztem dodatkowym.
Przykładowy projekt:


Otrzymujemy, dzieki temu bardzo realny wygląd finalny kominka oraz bardzo dokładne jego wymiary uwzgledniające wybrane urządzenie, rodzaj ewentualnej obudowy oraz zinwentaryzowane miejsce montażu.

Porównanie projektu ze zdjęciem powykonawczym:
(Tu zwracamy uwagę, że projekty architektów wnętrz należy traktować jako koncepcje. Najcześciej nie są wykonywane na konkretnym modelu urządzenia, a nawet jeśli to projekt nie zawiera odpowiednio dobranych rozwiązań technicznych. Dlatego nawet posiadając taki projekt zachęcamy do kontaktu aby, osoba z odpowiednim doświadczeniem zweryfikowała i ewentualnie tworząc projekt wykonawczy naniosła konieczne korekty, które oczywiście zostaną przesłane do akcpetacji).

- po finalnej akceptacji projektu tworzona jest lista materiałów z których wykonany będzie projektowany kominek.

- po podpisanu umowy na wykonanie usługi zamawiane są ( w razie konieczności) wszelkie niezbędne materiały.

- szybki i bezproblemowy montaż bez zbędnych przerw na wprowadzanie zmian lub uzupełnianie materiałów.

Zapraszamy do kontaktu oraz odwiedzin w naszym salonie wystawowym ProKominki mieszczącym się pod adresem ul. Jęczmienna 4, 15-171 Białystok (wjazd bezpośrednio z ul. Władysława Wysockiego).