Powietrzne (konwekcyjne)
Kominki (wkłady kominkowe) konwekcyjne na drewno to takie, których moc grzewcza przekazywna jest bezpośrednio do powietrza a stosowanym paliwem jest drewno lub brykiet.
Urządzenia tego typu są najcześciej wykorzystywane jako kominki rekreacyjne, ewentualnie do dogrzewania domu w tzw. okresach przejściowych, gdy nie zachodzi jeszcze potrzeba uruch...
Kominki (wkłady kominkowe) konwekcyjne na drewno to takie, których moc grzewcza przekazywna jest bezpośrednio do powietrza a stosowanym paliwem jest drewno lub brykiet.
Urządzenia tego typu są najcześciej wykorzystywane jako kominki rekreacyjne, ewentualnie do dogrzewania domu w tzw. okresach przejściowych, gdy nie zachodzi jeszcze potrzeba uruchomienia na stałe głównego źródła ciepła. Oczywiście stosując dodatkowo wydajny układ dystrybucji gorącego powietrza (DGP) jesteśmy w stanie ogrzewać dom przez cały okres grzewczy. Liderami w tej grupie produktów są głównie: Kratki, Defro czy Romotop. Kominki Kratki Białystok, Kominki Defro Białystok, Kominki Romotop Białystok, Kominki Lava Białaystok, Hein Białystok, montaż wkładów kominkowych Białystok, Kominki Białystok.
Więcej

Powietrzne (konwekcyjne)  Jest 296 produktów.

Podkategorie

 • Jedna szyba - frontowa
  Kategoria zawiera powietrzne wkłady kominkowe na drewno wyposażone w przeszklenie frontowe zarówno w wersji z drzwiczkami otwieranymi do boku jak i podnoszonymi do góry.
 • Szyba boczna i...
  Kategoria zawiera powietrzne wkłady kominkowe na drewno wyposażone w przeszklenie frontowe i boczne w wersjach z drzwiczkami otwieranymi do boku jak i podnoszonymi do góry.
 • Tunel frontowa i tylna...
  W kategorii znjadują się urządzenia z przeszkleniem na froncie oraz na plecach, urządzenia tzw. tunel. Produkty wystepują w trzech konfiguracjach, co do sposobu otwierania drzwiczek kominka. Mogą to być drzwiczki otwierane do boku z dwóch stron, drzwiczki podnoszone z dwóch stron lub mieszane.
  Podpowiadamy, że im dłuższe drzwiczki wkładu kominkowego, tym bardziej zalecane są wersje z drzwiczkami podnoszonymi do góry (przynajmniej od strony planowanego dokładania opału). Rozwiązanie to pozwala na szybsze otwieranie drzwiczek podczas pracy urządzenia, bez wydostawania się dymu do pomieszczenia tuż po otwarciu drzwiczek ze zbyt dużą prędkością. Nie trzeba też planować miejsca na otwierające się do boku skrzydło drzwi. Z naszego doświadczenia wiemy iż, rozwiązanie te dodatkowo zmniejsza ryzyko nieumyślnego zbicia przeszklenia.
 • 3-szyby.
  Kategoria zawiera konwekcyjnie wkłady kominkowe na drewno z przeszkleniem z 3 stron.
 • 4 - szyby
  Kategoria zawiera produkty posiadajace przeszklenie z 4 stron palniska.
na stronę
Pokazuje 1 - 27 z 296 elementów
Pokazuje 1 - 27 z 296 elementów