Marki Jest 25 marek

Pokazuje 1 - 25 z 25 elementów
 • Cadel

  Cadel
  Włoski producent wydajnych piecyków i wkładów kominkowych na pellet należący do MCZ Group.
  Kategoria produktu: Piecyki wolno stojące, wkłady kominkowe opalane pelletem oraz kuchnie na drewno.
  Klient: Konsument szukający niezawodnego produktu grzewczego i wysokiego stosunku jakości do ceny.
  Produky: Pełna gama piecyków i wkładów na pellet już skonfigurowanych. Spełniające kryteria programu “Podłącz i grzej”.
  Piecyki na pellet Cadel Białystok tylko w ProKominki.

 • Camina & Schmid

  Camina & Schmid to najwyższa jakość produktów wytwarzanych w niemczech.
  Kominki Camina & Schmid Białystok tylko w ProKominki
 • DRU

  Kominki gazowe produkcji DRU to najwyższa możliwa jakość produktów tego typu. Sam producent jest firmą Holenderska należącą do bardzo prestiżowej grupy producentów marki Spartherm.
  Kominki Gazowe DRU Białystok tylko w ProKominki.
 • Element4

  Element4 to Holenderski producent wyspecjalizowany w produkcji kominków gazowych. Produkty firmy Element4 wyróżniają się wysoką jakością wykonania oraz obrazem płominia w sposób wyjątkowo udanie imitujący obraz płonącego drewna. Kominki Element4 tylko w ProKominki Białystok.
 • HAAS+SOHN

  HAAS+SOHN to ceniony Czeski producent wkładów kominkowych i piecyków wozlostojących (kóz).
  Produkty cechują się wysoką jakością zastosowanych materiałów oraz starannym wykonaniem.
  Polecamy produkty firmy Haas+Sohn.
  Kominki i piecy (kozy) Haas+Sohn Białystok tylko w ProKominki.
 • HELEX

  Holenderski producent kominków gazowych Helex to jeden czołowych graczy na rynku. Mimo zachowania najwyższych standardów jakościowych jak i stylistycznych oczekiwań na bardzo wymagającym Holenderskim rynku produkty marki są wyceniane w bardzo rozsądnych kwotach. Kominki Gazowe HELEX Białystok tylko w ProKominki.
 • HITZE

  Hitze to Polska nowoczesna marka ekologicznych wkładów kominkowych oraz pieców wolnostojących. 
  Kominki Hitze Białystok tylko w ProKominki.
 • Invicta

  Marka Inivta to Francuski producent spacjalizujacy się w odlewaniu żeliwa. Sztandarową grupa produktów są piece wolnostojące tzw. kozy. Producent oferuje również tradycyjne wkłady kominkowe.
  Kominki i piece (kozy) Invicta Białystok tylko w ProKominki
 • KAWMET

  Odlewnia żeliwa i metali nieżelaznych KAW-MET zajmuje się produkcją odlewów od 1981 r.
  Od początku istnienia działalność zakładu nastawiona była na produkcję żeliwnych urządzeń grzewczych. Od kilkunastu lat podstawą produkcji są żeliwne wkłady kominkowe, piece wolnostojące i piece uniwersalne.
  Kominki i Piece (Kozy) KAWMET Białystok tylko w ProKominki.
 • Kominki Defro

  Na rynku dostępnych jest wiele kominków od równie wielu producentów, jednak każdy z nich może zaoferować Państwu w zasadzie zupełnie coś innego. Kominki Defro oferowane w naszej firmie ProKominki z siedzibą w Białymstoku to doskonała propozycja dla osób stawiających przede wszystkim na jakość. Kominki Defro Białystok tylko w Prokominki.
 • Kominki KFD

  Kominki KFD oraz Piece KFD to zdroworozsądkowa propozycja produktu o przyzwoitej jakości i niewygórowanej cenie. Produkty firmy KFD można nabyć w Białystoku w salonie ProKominki. Kominki i piece (kozy) KFD Białystok tylko w Prokominki.
 • Kominki Kratki

  Kominki Kratki to bardzo szeroka gama produktów w zakresie jedengo producenta. Firma ta zawdzięcza to nie tylko bardzo dużej gamie wyrobów, ale także bardzo rozsądnym stosunkiem jakości do ceny oferowanych produktów. Nasza firma jest salonem partnerskim firmy Kratki w Białymstoku. Kominki i piece (kozy) Kratki Białystok tylko w ProKominki.

 • Kominki LAVA

  FIRMA LAVA MOŻE SIĘ POSZCZYCIĆ PONAD 10-LETNIĄ PRAKTYKĄ W PROJEKTOWANIU I PRODUKCJI KOMINKÓW. FIRME TWORZY ZESPÓŁ PRAWDZIWYCH FACHOWCY, KTÓRZY DZIĘKI SWOJEMU ZAANGAŻOWANIU I WYSOKIM KOMPETENCJOM, SPRAWNIE PRZEPROWADZĄ KAŻDE ZLECENIE. DZIĘKI SWEJ UNIKALNEJ KONSTRUKCJI KOMINKLAVA OSIĄGAJĄ NAJLEPSZE MOŻLIWE PARAMETRY TECHNICZNE, W TYM EFEKTYWNOŚĆ ENERGETYCZNĄ SIĘGAJĄCĄ BLISKO 80%. W Białymstoku kominki Lava są dostępne praktycznie tylko w naszej firmie.
  Kominki Lava Białystok tylko w ProKominki.
 • Kominki Robiren

  Kominki Robiren to wysoka jakość poroduktów w przystepnej cenie. Mimo, iż marka nie jest gigantem jeżeli chodzi o wielkość produkcji to w ofercie znjaduje się bardzo szeroka gama produktów. Kominki Robiren Białystok tylko w ProKominki.
 • Kominki Romotop

  Romotop to bardzo duży i doświadczony czeski producent posiadający potężną fabrykę wkładów kominkowych oraz piecy kominkowych. W produktach marki Romotop próżno szukać jakichkolwiek niedociagnieć. Jednym słowem produkty marki Romotop to europejska jakość na najwyższym poziomie. Produkty marki są dostępne w naszym salonie w Białymstoku. Kominki i piece (kozy) Romotop Białystok tylko w ProKominki.
 • Kratki PRO

  Zabudowa kominka to niezwykle ważna kwestia. Tak naprawdę każdy kominek, jaki wybiorą Państwo pod swoje oczekiwania, będzie piękny, jednakże warto zdecydować się na dobrą jakość, ponieważ ten element Państwa domu pozostanie w wybranym miejscu przez wiele kolejnych lat. Kominki Kratki to produkty, które posiadamy w swoim sklepie Pro Kominki w Białymstoku - warto sprawdzić, co w nich takiego niezwykłego.
  Kominki kratki PRO to prestiżowa gama produktów tego znanego produneta. Są to wyselekcjonowane produkty znajdujące sie na szczycie hierarchi jakość w asortymencie firmy kratki. Kupujac produkty z linii Kratki Pro otrzymujecie Państwo nie tylko bardzo dobrze wykonane urządzenia, ale dodatkowo otzymujecie państwo 10 letnią gwarancje na produkt. W Białymstoku nasza firma pełni rolę salonu partnerskiego firmy kratki. Kominki Kratki Białystok tylko w ProKominki.
 • MCZ

  MCZ to największy w Europie producent piecyków na pellet i wkładów kominkowych z Włoch.
  Kategoria produktu: Piecyki wolno stojące, wkłady kominkowe opalane pelletem lub drewnem.
  Klient: Wyrafinowani konsumenci, wrażliwi na oszczędzanie energii i kwestie ochrony środowiska, a także estetyczny wygląd i jakość produktu.
  Produkt: Szeroka gama produktów wyposażona w najwyższą technologię o estetycznym wyglądzie, zarówno w stylu nowoczesnym, jak i klasycznym, zgodnie z trendami w branży.
  Piece na pellet MCZ Białystok tylko w ProKominki.
 • Nordica

  Troska, wyobraźnia, precyzja wykonania typowa dla włoskiej kultury przemysłowej łączy w sobie filozofię oszczędzania i poszanowania środowiska. Tak rodzą się najnowocześniejsze produkty wytwarzane wyłącznie we Włoszech i rozpoznawane na całym świecie ze względu na ich doskonałą estetykę i funkcjonalność. Kominki i piece (kozy) Nordica Extraflame Białystok tylko w ProKominki.
 • Plamen

  0 produkty/ów

 • ProKominki

  ProKominki to salon kominkowy świadczący kompleksową obsługe realizacji z szeroko pojętego zakresu kominków i piecy wolnostojących (kóz). Podstawowy obszar działania firmy to Białystok i najbliższe okolice. Kominki Białystok tylko w Prokominki.
 • Red

  Red
  Marka należąca do MCZ Group. Wyjątkowe i z pewnością bardzo innowacyjne piecyki i kotły na pellet.
  Kategoria produktu: Piecyki wolnostojące opalane pelletem.
  Klient: Konsument, który jest szczególnie wrażliwy na kwestie oszczędzania energii i ochrony środowiska, a jednocześnie chce czegoś praktycznego i łatwego w użyciu.
  Produkt: Pełna gama produktów na pellet już skonfigurowanych. Spełniające kryteria programu “Podłącz i grzej”.
  Piecyki na pellet Red Białystok tylko w ProKominki.

 • Thorma

  Thorma największy słowacki producent piecyków i wkładów kominkowych na drewno. Produkty Thorma można stosować w domach z rekuperacją. Wszystkie piecyki Thorma spełniają normę Ekoprojekt 2022. Produkty marki sa sprzedawane w ponad 40 krajach. W Białymstoku produkty marki thorma można kupić w naszym salonie kominkowym również z usługą montażu. Piecki (kozy) Thorma Białystok tylko w ProKominki.
Pokazuje 1 - 25 z 25 elementów