Marki Jest 11 marek

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
 • HEIN

  Hein to bardzo duży i doświadczony czeski producent posiadający potężną fabrykę oraz kaflarnię pod znakiem Hein. 
  Marka Hein należy do grupy Romotop - producenta najwyższej jakości wkładów kominkowych oraz piecy wolnostojących i to tej marki urządzenia odnajdziemy wewnątrz piecy kaflowych marki HEIN. Cała oferta marki Hein jest dostepna w Białymstoku za pośrednictwem naszej firmy.  Hein Białystok tylko w Prokominki.
 • Kominki Defro

  Na rynku dostępnych jest wiele kominków od równie wielu producentów, jednak każdy z nich może zaoferować Państwu w zasadzie zupełnie coś innego. Kominki Defro oferowane w naszej firmie ProKominki z siedzibą w Białymstoku to doskonała propozycja dla osób stawiających przede wszystkim na jakość. Kominki Defro Białystok tylko w Prokominki.
 • Kominki KFD

  Kominki KFD oraz Piece KFD to zdroworozsądkowa propozycja produktu o przyzwoitej jakości i niewygórowanej cenie. Produkty firmy KFD można nabyć w Białystoku w salonie ProKominki. Kominki KFD Białystok tylko w Prokominki.
 • Kominki Kratki

  Kominki Kratki to bardzo szeroka gama produktów w zakresie jedengo producenta. Firma ta zawdzięcza to nie tylko bardzo dużej gamie wyrobów, ale także bardzo rozsądnym stosunkiem jakości do ceny oferowanych produktów. Nasza firma jest salonem partnerskim firmy Kratki w Białymstoku. Kominki Kratki Białystok tylko w ProKominki.

 • Kominki LAVA

  FIRMA LAVA MOŻE SIĘ POSZCZYCIĆ PONAD 10-LETNIĄ PRAKTYKĄ W PROJEKTOWANIU I PRODUKCJI KOMINKÓW. FIRME TWORZY ZESPÓŁ PRAWDZIWYCH FACHOWCY, KTÓRZY DZIĘKI SWOJEMU ZAANGAŻOWANIU I WYSOKIM KOMPETENCJOM, SPRAWNIE PRZEPROWADZĄ KAŻDE ZLECENIE. DZIĘKI SWEJ UNIKALNEJ KONSTRUKCJI KOMINKLAVA OSIĄGAJĄ NAJLEPSZE MOŻLIWE PARAMETRY TECHNICZNE, W TYM EFEKTYWNOŚĆ ENERGETYCZNĄ SIĘGAJĄCĄ BLISKO 80%. W Białymstoku kominki Lava są dostępne praktycznie tylko w naszej firmie.
  Kominki Lava Białystok tylko w ProKominki.
 • Kominki Robiren

  Kominki Robiren to wysoka jakość poroduktów w przystepnej cenie. Mimo, iż marka nie jest gigantem jeżeli chodzi o wielkość produkcji to w ofercie znjaduje się bardzo szeroka gama produktów. Kominki Robiren Białystok tylko w ProKominki.
 • Kominki Romotop

  Romotop to bardzo duży i doświadczony czeski producent posiadający potężną fabrykę wkładów kominkowych i piecyków wolnostojących oraz kaflarnię. W produktach marki Romotop próżno szukać jakichkolwiek niedociagnieć. Jednym słowem produkty marki Romotop to europejska jakość na najwyższym poziomie. Produkty marki są dostępne w naszym salonie w Białymstoku. Kominki Romotop Białystok tylko w ProKominki.
 • Kratki PRO

  Zabudowa kominka to niezwykle ważna kwestia. Tak naprawdę każdy kominek, jaki wybiorą Państwo pod swoje oczekiwania, będzie piękny, jednakże warto zdecydować się na dobrą jakość, ponieważ ten element Państwa domu pozostanie w wybranym miejscu przez wiele kolejnych lat. Kominki Kratki to produkty, które posiadamy w swoim sklepie Eco Kominki w Białymstoku - warto sprawdzić, co w nich takiego niezwykłego.
  Kominki kratki PRO to prestiżowa gama produktów tego znanego produneta. Są to wyselekcjonowane produkty znajdujące sie na szczycie hierarchi jakość w asortymencie firmy kratki. Kupujac produkty z linii Kratki Pro otrzymujecie Państwo nie tylko bardzo dobrze wykonane urządzenia, ale dodatkowo otzymujecie państwo 10 letnią gwarancje na produkt. W Białymstoku nasza firma pełni rolę salonu partnerskiego firmy kratki. Kominki Kratki Białystok tylko w ProKominki.
 • ProKominki

  ProKominki to salon kominkowy świadczący kompleksową obsługe realizacji z szeroko pojętego zakresu kominków i piecy wolnostojących (kóz). Podstawowy obszar działania firmy to Białystok i najbliższe okolice. Kominki Białystok tylko w Prokominki.
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów