HEIN HELIA R

14,952.03zł


HEIN/HELIA/R

Przesyłka Kurierska Paletowa ( Samochód z windą ) Darmowa

Dodaj do listy życzeń

Opis produktu

Jesteś zainteresowany zakupem tego produktu, a nie znajduje sie on aktualnie w żadnej promocji?

Skontaktuj się z nami, a podpowiemy jak kupić go taniej.Producent:
 

Hein to bardzo duży i doświadczony czeski producent posiadający potężną fabrykę oraz kaflarnię pod znakiem Hein. 
Marka Hein należy do grupy Romotop - producenta najwyższej jakości wkładów kominkowych i piecy wolnostojących i to tej marki urządzenia odnajdziemy wewnątrz kaflowych piecy marki HEIN.

Piece Kaflowe 

Piece kaflowe są dla człowieka jednym z najbardziej naturalnych źródeł ciepła. Powodem tego jest sposób wydzielania energii cieplnej – ciepło przypominające energię słoneczną. W ramach spalania drewna w piecach kaflowych powstają jony ujemne pozytywnie wpływające na organizm ludzki. Zapewniają przyjemną atmosferę, która pozbawia nas stresu. Potrafi wykorzystać energię dużo lepiej od innych urządzeń grzewczych na paliwo stałe, ciekłe lub gazowe. Nie wolno pominąć również zalet ekologicznych, właśnie drewno jako odnawialne źródło energii zapewnia równowagę obiegu dwutlenku węgla w przyrodzie oraz wyraźnie oszczędza środowisko naturalne. Tradycja ogrzewania za pomocą drewna oraz działanie otwartego ognia połączona z kaflami Hein, wraz z bogatą paletą oferowanych odcieni glazury zdecydowanie wzmacnia całkowite wrażenie interieru i jego atmosfery.  

Kominki kaflowe HELIA

Czar ognia w równowadze z proporcjami i techniką. Kominek kaflowy HELIA jest niższym wariantem modelu SOLID, który doskonale pasuje do mniejszych pomieszczeń. HELIA oferuje dosłownie szeroki widok ognia dzięki większej szybie drzwiczek, w przypadku wariantów narożnikowych jeszcze dodatkowo z boku. Kominki HELIA są obudowane ręcznie produkowanymi kaflami.

Kaflowa okładzina kominka jest użyta na trzech widocznych stronach licowych. Kominki kaflowe HELIA są oferowane z paleniskiem prostym lub narożnikowym w wersji lewej i prawej. Nadają się też do domów niskoenergetycznych. Komora spalania jest wykładana kształtkami szamotowymi, w standardowej wersji z rusztem, z możliwością zmiany na wariant bez rusztu. Innowacyjna komora spalania system DOUBLE SPIN zwiększa ogólną sprawność kominka. Standardowo jest możliwe górne lub tylne odprowadzenie spalin. Doprowadzenie powietrza wtórnego na wewnętrzną powierzchnię szyby drzwiczek zapobiega jej zanieczyszczaniu. Dzięki temu nic nie zakłóca widoku płomieni. Regulację doprowadzenia powietrza pierwotnego i wtórnego obsługuje się jednym suwakiem. Dostateczne doprowadzenie powietrza dla optymalnego spalania zapewnia system CDP – centralne doprowadzenie powietrza z zewnątrz budynku.


Ceramika

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

HEIN HELIA R

HEIN HELIA R

Zapytaj o produkt

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

30 innych produktów w tej samej kategorii: