Nowy

HEIN Cornea R/L 3S

15,736.59zł


Hein/Cornea3S

Przesyłka Kurierska Paletowa ( Samochód z windą ) Darmowa

Dodaj do listy życzeń

Produkty powiązane

Opis produktu

Jesteś zainteresowany zakupem tego produktu, a nie znajduje sie on aktualnie w żadnej promocji?

Skontaktuj się z nami, a podpowiemy jak kupić go taniej.Producent:
 

Hein to bardzo duży i doświadczony czeski producent posiadający potężną fabrykę oraz kaflarnię pod znakiem Hein. 
Marka Hein należy do grupy Romotop - producenta najwyższej jakości wkładów kominkowych i piecy wolnostojących i to tej marki urządzenia odnajdziemy wewnątrz kaflowych piecy marki HEIN.

Piece Kaflowe 

Piece kaflowe są dla człowieka jednym z najbardziej naturalnych źródeł ciepła. Powodem tego jest sposób wydzielania energii cieplnej – ciepło przypominające energię słoneczną. W ramach spalania drewna w piecach kaflowych powstają jony ujemne pozytywnie wpływające na organizm ludzki. Zapewniają przyjemną atmosferę, która pozbawia nas stresu. Potrafi wykorzystać energię dużo lepiej od innych urządzeń grzewczych na paliwo stałe, ciekłe lub gazowe. Nie wolno pominąć również zalet ekologicznych, właśnie drewno jako odnawialne źródło energii zapewnia równowagę obiegu dwutlenku węgla w przyrodzie oraz wyraźnie oszczędza środowisko naturalne. Tradycja ogrzewania za pomocą drewna oraz działanie otwartego ognia połączona z kaflami Hein, wraz z bogatą paletą oferowanych odcieni glazury zdecydowanie wzmacnia całkowite wrażenie interieru i jego atmosfery.  
 

Kominki kaflowe CORNEA są skonstruowane bezpośrednio do narożników we wnętrzach, w których są ozdobą, chociaż nie są centralnym elementem wyposażenia. Mają za zadanie przynosić ciepłą atmosferę przede wszystkim tam, gdzie muszą się dostosować do danej dyspozycji wnętrza. Na drzwiczkach jest gięta szyba, otwierają się na bok w lewo lub w prawo w zależności od typu. Jako okładzina są użyte wielkoformatowe kafle ceramiczne do wyboru w wielu kolorach.

Kominki kaflowe CORNEA A posiadają ponadto wymiennik akumulacyjny, który przechowuje energię cieplną w celu jej późniejszego oddawania i zwiększenia ogólnej sprawności kominka. Komora spalania jest wykładana kształtkami szamotowymi, w standardowej wersji bez rusztu, z możliwością zmiany na wariant z rusztem. Standardowo jest możliwe odprowadzenie spalin górą lub tyłem. Doprowadzenie powietrza wtórnego na wewnętrzną powierzchnię drzwiczek zapobiega zanieczyszczaniu szyby. Dzięki temu nic nie zakłóca widoku płomieni. Regulację doprowadzenia powietrza pierwotnego i wtórnego obsługuje się jednym suwakiem. Dostateczne doprowadzenie powietrza dla optymalnego spalania zapewnia system CDP – centralne doprowadzenie powietrza z zewnątrz. Kominki kaflowe można uzupełnić jednym lub więcej estetycznymi i praktycznymi pojemnikami na drewno.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

HEIN Cornea R/L 3S

HEIN Cornea R/L 3S

Zapytaj o produkt

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

30 innych produktów w tej samej kategorii: