Nowy

Vivo 90 Hydro 24kW – MCZ

19,904.07zł


MCZ/Vivo90Hydro24kW

Przesyłka Kurierska Paletowa ( Samochód z windą ) Darmowa

Dodaj do listy życzeń

Produkty powiązane

Opis produktu

Jesteś zainteresowany zakupem tego produktu, a nie znajduje sie on aktualnie w żadnej promocji?

Skontaktuj się z nami, a podpowiemy jak kupić go taniej. 
 

Wkład kominkowy na pellet Vivo 90 od MCZ – wersja Hydro 

Kominek na pellet w wersji hydro z minimalistycznym wyglądem by podkreślić wartość estetyczną obudowy. Urządzenie pracuje w układzie zamkniętym.

Wkłady MCZ w wersji Hydro są w pełni automatyczne. Same się rozpalą i wygaszą. Same będą utrzymywały temperaturę odpowiednią dla domowników, a przy okazji będą oszczędzać paliwo (funkcja AUTO-ECO). Ogrzeją wodę w grzejnikach, w układzie podłogowym oraz wodę użytkową. Mogą współpracować z istniejącym systemem grzewczym oraz z solarami. W związku z wmontowaniem w piec wszystkich niezbędnych elementów jak pompa czy naczynie przeponowe zapewnia bardzo prostą i intuicyjną instalację.

Konstrukcja “przyjazna dla środowiska”

Ten wkład jest już zgodny z dyrektywą Ecodesign 2022 w sprawie emisji i wpływu na środowisko.

Wiele zastosowań

Szybko ogrzeje wszystkie grzejniki w domu lub system ogrzewania podłogowego. Vivo 90 Hydro efektywnie rozprowadza gorące powietrze również w pomieszczeniu, w którym jest zainstalowany, dzięki mocnemu przednim wentylatorowi (4 kW). Dostępny jest w dwóch wersjach mocy: 16 kW dla domów o powierzchni około 170 metrów kwadratowych i 24 kW dla domów o powierzchni około 240 metrów kwadratowych. Posiada wyjątkowo duży zbiornik mieszczący do 65 litrów pelletu, co daje 45 godzin ciągłej pracy przy minimalnej mocy. 
 

„Bezszczotkowy” silnik przekładniowy

Nowy, opatentowany motoreduktor „bezszczotkowy” został wykonany wyłącznie dla firmy MCZ i jest stosowany w podajniku pelletu oraz w automatycznym systemie czyszczenia paleniska. W porównaniu z tradycyjnymi motoreduktorami jest mocniejszy, cichszy i mniej energochłonny (zużycie prądu mniejsze o 90% w porównaniu do konwencjonalnych silników). 
 

Zaawansowane sterowanie przez Wi-Fi w standardzie

Ten produkt zawiera technologię Maestro, która pozwala na wykorzystanie maksymalnego potencjału kominka przy jeszcze łatwiejszej i bardziej intuicyjnej obsłudze. Prawdziwie zintegrowany mikrokomputer komunikuje się ze smartfonem i dodatkowo poprawia wydajność kominka, który nadal doskonale działa nawet w nieidealnych warunkach.

  
Wyposażenie opcjonalne (patrz produkty powiązane):

- panel sterujący (pilot)
- panel sterujący (podtynkowy)
- panel sterujący (natynkowy)
- czujnik poziomu pelletu
- podstawa/nóżki

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Vivo 90 Hydro 24kW – MCZ

Vivo 90 Hydro 24kW – MCZ


Zapytaj o produkt

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane