Obniżka! -15%

Lava Termokominek UO 17 kW TKBASE17PL - płaszcz wodny

5,500.00zł

4,675.00zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 5750,25 zł


TKBASE17PLUO

Przesyłka Kurierska Paletowa ( Samochód z windą ) Darmowa
Odbiór Osobisty ( Po ustaleniu ) Darmowa

Dodaj do listy życzeń

Produkty powiązane

Opis produktu

Jesteś zainteresowany zakupem tego produktu, a nie znajduje sie on aktualnie w żadnej promocji?

Skontaktuj się z nami, a podpowiemy jak kupić go taniej.Producent:
 

FIRMA LAVA MOŻE SIĘ POSZCZYCIĆ PONAD 10-LETNIĄ PRAKTYKĄ W PROJEKTOWANIU I PRODUKCJI KOMINKÓW Z PŁASZCZEM WODNYM. NASZ ZESPÓŁ TWORZĄ PRAWDZIWI FACHOWCY, KTÓRZY DZIĘKI SWOJEMU ZAANGAŻOWANIU I WYSOKIM KOMPETENCJOM, SPRAWNIE PRZEPROWADZĄ KAŻDE ZLECENIE. W CIĄGU WIELU LAT NASZEJ DZIAŁALNOŚCI DOPROWADZILIŚMY KONSTRUKCJĘ NASZYCH TERMOKOMINKÓW DO PERFEKCJI. POŁĄCZYLIŚMY NAJLEPSZE, SPRAWDZONE ROZWIĄZANIA Z INNOWACYJNYM SYSTEMEM DOPROWADZENIA POWIETRZA I SPALANIA. DZIĘKI SWEJ UNIKALNEJ KONSTRUKCJI TERMOKOMINKI LAVA OSIĄGAJĄ NAJLEPSZE MOŻLIWE PARAMETRY TECHNICZNE, W TYM EFEKTYWNOŚĆ ENERGETYCZNĄ SIĘGAJĄCĄ AŻ 80%. WIEMY, ŻE UZYSKANIE JAK NAJWIĘKSZEJ POWIERZCHNI WYMIANY CIEPŁA JEST BARDZO WAŻNE, DLATEGO W PROCESIE PROJEKTOWANIA KOMINKÓW Z PŁASZCZEM WODNYM, PRIORYTETEM BYŁO ZASTOSOWANIE TAKICH ROZWIĄZAŃ, KTÓRE UMOŻLIWIŁYBY MAKSYMALNE ZWIĘKSZENIE TAKIEJ POWIERZCHNI WYMIANY CIEPŁA.

Wkłady kominkowe Lava z płaszczem wodnym:
  

Termokominki LAVA oferują doskonałą moc grzewczą i maksymalną wydajność przy jednoczesnym niskim zużyciu paliwa. Dodatkowo mają minimalną stawkę emisji do atmosfery, zgodnie z najbardziej surowymi normami europejskimi. Drewno, jako paliwo zmniejsza ryzyko efektu cieplarnianego i nie przyczynia się do zwiększenia ilości dwutlenku węgla do atmosfery. Drewno jest neutralnym źródłem bioenergii, ponieważ w wyniku jego spalania wydzielany jest CO2, który jest z kolei pochłaniany przez drzewa w naturalnym procesie fotosyntezy.
 
Termokominek LAVA cechuje unikalna konstrukcja płaszcza wodnego. Podstawą tego rozwiązania jest wymiennik w postaci półek wodnych, który gwarantuje maksymalną powierzchnię wymiany ciepła ze spalin do obiegu grzewczego.

Wynikiem takiego rozwiązania jest wysoka efektywność cieplna Termokominków, co przekłada się na zmniejszone zużycie paliwa przy takim samym rezultacie grzewczym.

Każdy Termokominek LAVA jest wyposażony w główną przepustnicę spalin typu bypass służącą do regulacji faz pracy urządzenia. Zamknięcie tej przepustnicy jest równoznaczne z wydłużeniem obiegu spalin pomiędzy pólkami wodnymi i przejściem urządzenia w tryb pracy z mocą nominalną. Przy otwartej przepustnicy spaliny trafiają bezpośrednio do kanału spalinowego, z pominięciem półek, a Termokominek pracuje ze zmniejszoną mocą. Umożliwia to palenie nawet w okresie letnim z dużym pominięciem ogrzewania instalacji c.o.

Oferowany kominek jest przeznaczony do montażu w układzie otwartym 1 bar.

 

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Lava Termokominek UO 17 kW TKBASE17PL - płaszcz wodny

Lava Termokominek UO 17 kW TKBASE17PL - płaszcz wodny

Zapytaj o RABAT !

Zapytaj o produkt

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane