Defro Home Aquapell Złoty - płaszcz wodny

15,504.88zł


Aquapell Złoty

Przesyłka Kurierska Paletowa ( Samochód z windą ) Darmowa

Dodaj do listy życzeń

Opis produktu

Jesteś zainteresowany zakupem tego produktu, a nie znajduje sie on aktualnie w żadnej promocji?

Skontaktuj się z nami, a podpowiemy jak kupić go taniej.Piecyki wolnostojące na pellet to przede wszystkim wygoda i ekologia. Pellet to paliwo stałe uzyskiwane z biomasy, czyli paliwo odnawialne.
Piecyki peletowe są wyposażone w zbiornik na paliwo, które mogą sobie samodzielnie podawać za pomocą podajnika ślimakowego. Mogą automatycznie rozplalać się, wygaszać i regulować moc swojej pracy, utrzymują w pomieszczeniu zadaną temperaturę przez wiele godzin.


Producent:
 

Defro to firma z bardzo bogatym doświadczeniem produkcyjnym. Jest to największy producent piecy na paliwo stałe w naszym kraju.
Pod marką DEFRO HOME sprzedawane są produkty dedykowane do instalcji wewnątrz pomieszczeń mieszkalnych.
  

Opis producenta:

AQUAPELL to nowoczesny piecyk na pellet. Łączy on zalety piecyka powietrznego i wodnego.  Emituje on ciepło konwekcyjnie i zarazem jest on doskonałym źródłem ciepłej wody w instalacji centralnego ogrzewania.

Gorące powietrze dostarczane jest bezpośrednio z paleniska przez szybę oraz za pośrednictwem wentylatora nawiewowego, który poprzez otwory konwekcyjne rozprowadza ciepło do pomieszczenia, w którym znajduje się piecyk. Otwory konwekcyjne rozmieszczone są nad drzwiami i w górnej ścianie urządzenia. Dzięki zespołowi płaszcza wodnego ponad 80% energii cieplnej oddawane jest do instalacji centralnego ogrzewania.

Wytwarzając 13,1 kW mocy, piecyk może być jedynym źródłem ciepła lub urządzeniem wspomagającym ogrzewanie.

Zamknięta komora spalania umożliwia użytkowanie w pomieszczeniach z rekuperacją.

W zależności od rodzaju instalacji oraz rodzaju docieplenia domu piecyk może pełnić rolę pierwszego źródła ciepła w domu lub odciążającą system grzewczy.

Miejscowy ogrzewacz pomieszczeń na paliwo stałe – bo tak brzmi jego encyklopedyczna formuła, jest ekologiczny i spełnia wymagania Ecodesign.


Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Defro Home Aquapell Złoty - płaszcz wodny

Defro Home Aquapell Złoty - płaszcz wodny

Zapytaj o RABAT !
Zapytaj o produkt

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane